Články
 


Antispam.er.cz

RSS
 


Tři nejlepší koupě SE z různých cenových kategorií

Rozmýšlíte se nad koupí nového mobilu? Zvolili jsme si kategorii do 3 500Kč, do 5 000Kč a 10 000Kč a vybrali jsme z nich nejvýhodnější telefony.

Kategorie do 3 500Kč

V této kategorii je jasný vítěz SE C510. Ačkoliv to není úplná novinka (na trhu je přes rok), mezi telefony ve své kategorii v ničem nezaostává.

 C510

Nad svými konkurenty vyniká ve kvalitách fotoaparátu, autofokus je totiž v této kategorii opravdu vyjímečný. A rozlišení je mimochodem 3MPx a telefon má i diodový blesk (lepší než nic). Kvalita fotografií sice není excelentní, ale nedá se říct, že by fotky byly vyloženě špatné. Díky zmiňovanému AF zvládá i makro. A rovněž potěší krytka fotoaparátu.

Další výbava zahrnuje QVGA displej (240x320 bodů) a kromě WiFi podporuje všechny datové technologie od GPRS až po HSPA. Samozřejmostí je podpora funkce Bluetooth a nechybí ani žádná jiná podstatná funkce.

Vyzkoušejte si C510

Stránky výrobce

Barevné varianty v ČR: Future Black (černá)

Cena: 3 150Kč

 

Kategorie do 5 000Kč

Do této kategorie se nám tentokrát dostala novinka - SE Elm, kterému až na operační nechybí žádná postatná funkce.

SE Elm

Nabízí kvalitní 5MPx fotoaparát s LED diodou a VGA videem, kompletní datovou podporu spolu s WiFi a také GPS, kterou můžete využít i s věstavěnou navigací Wisepilot, která si stahuje mapové předpoklady z internetu a v telefonu je přítomna trial verze. Přehrávač podporuje skiny, na displeji můžete vidět např. kazetu, CD atd.

Oproti starším SE nabízí widgety v pohotovostním režimu a to pro Facebook, Twiter, Walk Mate (počítadlo kroků) a to nejlepší nakonec - Kalendář, který umí zobrazit údálosti z Kalendáře na displeji. Telefon ale naopak postrádá oproti dřívějším modelům některé vychytávky, jako je např. Dálkové Bluetooth ovládání a Paměť kódů.

Celkvě jde o velmi povedený mobil, kterému nic neschází a je za skvělou cenu. A pokud byste radši vysouvák, kupte si Hazel, který má téměř identickou výbavu.

Vyzkoušejte si Elm

Stránky výrobce

Cena: 4 750KČ

Kategorie do 10 000Kč

A v této kategorii zvítězil SE Vivaz. Za cenu nepřesahující 10 000Kč nabízí opravdu hodně.

Vivaz

Displonuje operačním systémem Symbian S60, nabízí displej 640x360 a samozřejmě i WiFi a GPS. Rovněž nabízí konektor microUSB a 3,5 mm jack. Fografovat můžete v rozlišení 8Mpx spolu s autofokusem a LED diodou a natáčí velmi kvalitní HD video, při kterém dokonce neustále zaostřuje. Na video se můžete podívat níže:

 

S koupí SE Vivaz rozhodně chybu neuděláte.

 A pokud byste rádi i QWERTY klávesnici, tak už v červnu přijde na trh Vivaz pro, které s téměř stejnou výbavou nabízí i QWERTY.

Vyzkoušejte si Vivaz

Stránky výrobce

Barevné varianty v ČR: Cosmic Black (černá), Moon Silver (stříbrná), Venus Ruby (červená)

Cena: 9 900Kč

Závěr

Ukázali jsme si tři nejvýhodnější SE v různých cenových kategoriích. Ovšem tyto modely nejsou výhodné jenom v samotném portofoliu SE, ale napříč všemi výrobci mobilních telefonů se jedná o výhodnou koupi.

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici dvanĂĄct:
 


Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates